ورود ثبت نام

     ورود به حساب کاربری

نام کاربری: *                
رمز ورود: *                  
مرا بخاطر داشته باش!

       ایجاد حساب کاربری

گزینه های ستاره (*) دار الزامی می باشند.
نام: *                             
نام کاربری: *                
رمز ورود: *                  
تائیدیه رمز ورود: *      
ایمیل آدرس: *            
تائیدیه ایمیل آدرس: *
کد امنیتی *
Reload Captcha

امتحانات کانکور سال 1394 - 1395 در تمامی ولایات کشور به پایان رسید

امتحانات کانکور 1394 - 1395در تمام ولایات کشور، با شفافیت، نظارت و مراقبت یکسان، برگزار گردیده، در هیچ ولایت و یا حوزه امتحانی، به هیچ کس اجازه اِعمال نفوذ و مداخله در این پروسه ملی، داده نشد.

 این مطلب را پوهنوال دوکتور فریده مومند، در آغاز پنجمین دور امتحان کانکور متفرقه در دانشگاه کابل، در حالی که هیات رهبری وزارت تحصیلات عالی، هیأت کمیته برگزاری امتحانات کانکور و داوطلبان کانکور حضور داشتند، اظهار داشت.

دوکتور فریده مومند وزیر تحصیلات عالی، ضمن سپاس گزاری از هیأت رهبری وزارت تحصیلات عالی و اعضای کمیته برگزاری امتحان کانکور گفت: امتحان سال 1394 در تمام ولایات کشور با شفافیت، نظارت و مراقبت یکسان برگزار گردیده، در هیچ ولایت و یا حوزه امتحانی، به هیچ کس اجازه اعمال نفوذ و مداخله در این پروسه ملی، داده نشد.

وی افزود: شفافیت در فرایند کانکور بی پیشینه بوده و این شفافیت محصول همکاری های بی دریغ هیات رهبری وزارت تحصیلات عالی، اعضای محترم کمیته امتحانات کانکور، استادان محترم سایر دانشگاه ها و حتا داوطلبان امتحان کانکور می باشد که، توانستیم با پشت کار، نظارت و مراقبت از جریان امتحان کانکور 1394 شفافیت را تامین و اعتماد داوطلبان امتحان کانکور را جلب کنیم.

وزیر تحصیلات عالی، دلیل بی سرو صدا برگزار شدن کانکور سال 1394 و شفافیت در این روند را افزایش حوزه ها و روز های امتحان؛ جلوگیری از نفوذ افراد غیر مرتبط به نهادهای علمی و اکادمیک؛ تدوین و تألیف سوال های کانکور به صورت واضح، روشن و مطابق با نصاب ملی معارف کشور و همچنان همکاری خود داوطلبان کانکور در تامین نظم و نسق امتحان عنوان نمود.

گفتنی است که با اخذ پنجمین دور امتحان کانکور متفرقه، با اشتراک پنج هزار و صد تن داوطلب از مرکز و ولایات امتحان کانکور سال 1394 به پایان رسیده و به زود ترین فرصت ممکن، نتیجه آن اعلان خواهد شد.

Loading...

آخرین ویدیو ها

Bahar Media  SayahOnline

ورود به سایت