ورود ثبت نام

     ورود به حساب کاربری

نام کاربری: *                
رمز ورود: *                  
مرا بخاطر داشته باش!

       ایجاد حساب کاربری

گزینه های ستاره (*) دار الزامی می باشند.
نام: *                             
نام کاربری: *                
رمز ورود: *                  
تائیدیه رمز ورود: *      
ایمیل آدرس: *            
تائیدیه ایمیل آدرس: *
کد امنیتی *
Reload Captcha

چهارمین دور امتحان کانکور کابل با اشتراک 13100 تن داوطلب اخذ شد

پوهنوال دوکتور فریده مومند وزیر تحصيلات عالي که از جریان این امتحان دیدن می کرد، ضمن قدردانی از استادان و کارمندان که در برگزاری شفاف کانکور سال 1394 بر 1395 تلاش نموده اند گفت وزارت تحصیلات عالی با اقدامات پیشگیرانه خویش توانست رضایت و اعتماد از دست رفته مردم را به پروسه کانکور دوباره جلب نماید.

وزیر تحصیلات عالی در حالیکه پوهاند بری صدیقی معین امور محصلان وزارت تحصیلات عالی و استاد جاوید رسولی رئیس عمومی امتحانات کانکور نیز وی را همرای میکردند؛ از جریان امتحان کانکور دور چهارم در چهار دانشگاه مرکزی دیدن نموده از استادان ممتحن خواست تا با جدیت کامل اصول و مقررات امتحان را رعایت نموده و در تامین اصل شفافیت کانکور کوشا باشند.

وی گفت در دور چهارم به شمول 6 هزارو یک تن دختر 13 هزار و یک صد تن داوطلب اشتراک نموده اند که قرار است دور پنجم نیز به زودی اخذ شود.

به گفته مسوولان قرار است امسال در حدود دوصدو بیست هزار تن از جوانان کشور امتحانات کانکور را سپري نمايند که 58 هزار و 210 هزار تن آنها به نهاد های تحصيلات عالي دولتی، حدود شصت هزار تن آنها به موسسات نيمه عالي دولتی و همچنان جمله داوطلبان بی نتیجه که دارای نمرات بالا باشند به اساس تفاهم میان وزارت تحصیلات عالی و موسسات تحصیلات عالی خصوصی با تخفیف های مختلف به آن نهاد ها معرفی خواهند شد.

به گفته وزیر تحصیلات عالی در نظر است تا نتايج امتحانات کانکور سال 1394 بر 1395 در 15 برج حمل سال 1395 اعلان گردد.

Loading...

آخرین ویدیو ها

Bahar Media  SayahOnline

ورود به سایت