ورود ثبت نام

     ورود به حساب کاربری

نام کاربری: *                
رمز ورود: *                  
مرا بخاطر داشته باش!

       ایجاد حساب کاربری

گزینه های ستاره (*) دار الزامی می باشند.
نام: *                             
نام کاربری: *                
رمز ورود: *                  
تائیدیه رمز ورود: *      
ایمیل آدرس: *            
تائیدیه ایمیل آدرس: *
کد امنیتی *
Reload Captcha

شش خطای رایج که باید در نخستین برخورد اجتماعی مد نظر گرفت

تاثیرگذاری و به‌جا گذاشتن برداشت مثبت در تعاملات اجتماعی و به‌ویژه در نخستین برخورد از اهمیت بسیاری برخوردار است. شناخت ۶ خطای رایج که باید در نخستین برخورد مد نظر داشت، ما را در موقعیت‌های گوناگون اجتماعی یاری می‌کند.

ادامه مطلب...

داستان شاندرا ووارانتو؛ دختر جوانی که توسط قاچاقچیان انسان وادار به روسپی‌گری شد

شاندرا ووارانتو، دختر جوانی بود که به امید شروع به کار در یک هتل به آمریکا رفته بود ولی قاچاقچیان انسان او را وادار به روسپی‌گری، بردگی جنسی، استفاده از مواد مخدر و قربانی خشونت کردند و مدت ها طول کشید تا بتواند باند قاچاقچیان انسان را به پای میز محاکمه بکشاند.

نقش تربیتی معلم در توجیه شاگردان

نقش تربیتی معلم در توجیه شاگردان به آراسته شدن به اخلاق پسندیده و عمل به آن، بر کسی پوشیده نیست؛ لذا این مختصر را تحت عنوان ) نقش تربیتی معلم در توجیه شاگردان) تهیه نمودم که سه محور را احتواء می کند.

سفر به اروپا؛ قصه تلخ قیس رحمانی، مجری سابق تلویزیون آریانا و خانمش

ما و موج های بلند آب شور با چهار ساعت آغوش مرگ (روایت تلخ از واژگون شدن قایق حامل ما و سه ساعت جان باختن پسر چهار ماهه مان در وسط بحر؛ مرزهای ترکیه و یونان).

پسرم که مُرد کلمه خواندم و خانمم گفت بیا زحمت نکش هیچ کس صدای ما را نمیشنود، اینجا کسی نیست. کمر بند خود را کشیدم خانم خود را با خود بستم تا جسد های ما را یکجا پیدا کنید.

خصلت انسان ها نظر به ماه که در آن متولد شده اند

به باور منجمین، خصلت انسان ها اغلباً وابسته به ماه می باشد که در آن تولد شده اند. مثلاً متولدین ماه اسد مثل شیر قوی، خودخواه و مغرور اند. متولدین ماه عقرب حتی در طفولیت نسبت به سن و سال شان هوشیارتر اند. متولدین ماه حوت در تردد و دودلی به سر می برند، این که چرا و به کدام دلیل پس بخوانید.

افسانه سرزمین وحشت - افغانستان

حکایت میشود از گذشته گان که سرزمینی با منابع سرشار طبیعی و موقعیت جغرافیایی بهتر در یکی از نقطه های این کره خاکی جا افتاده بود. مردمانش سلحشور اما شماری زیادی از آنها غرق در افکار تعصب گرایانه بودند.

اسلام من کاملترین و مقدس ترین دین ها است

اسلام من دینست که یکتا پرستی؛ صلح؛ برادری؛ عدالت؛ وحدت؛ احترام؛ اخلاق و نظام های جامع و کامل سیاسی؛ اقتصادی؛ اجتماعی را به جهانیان هدیه میدهد. اسلام من زاده مبارزه حق بر باطل است. اسلام من زاده دعوت به سوی رستگاری از زنجیر های بدبختی است. اسلام من زاده اتحاد و برادری است.

مشکلات دانشجویان بخش شبانه دانشگاه کابل

ما شاهد آنیم که به چقدر مشکلات یک دانشجو به از سپری نمودن امتحان کانکور در این دانشگاه در یک فضای نا عدالتی به این دانشگاه در بخش های شبانه و روزانه جذب میشود.

کسی میاید شبانه را کورس آموزشی خطاب میکند؛ کسی میاید آن را خارج از برنامه و کسی هم آن را فقط خاموش ساختن فریاد های داوطلبان که ظرفیت جذب آنها در روزانه وجود ندارد. گوش های مان از این حرف ها خسته شده است گاهی هم با خود میگوییم که شاید ما دانشجو نباشیم.

تأثير محيط بالای انسان

يكى از امورى كه زمينه‏ ساز سعادت و كمال انسان در دنيا و آخرت است، داشتن محيطى سالم و امن است، كه انسان بتواند در پناه آن، به تربيت جسم و جان خويش بپردازد و اصولاً يكى از وظائف مهم بشر كه حفظ جان است، جز با زيستن در محيط سالم و زيبا امكان‏پذير نيست.

فساد اخلاقی چگونه یک پدیده است؟

بسم الله الرحمن الرحیم
چکیده
فساد اخلاقی یکی از مشکل های حاد و درد سر ساز در هر مرز و بوم به شمار میاید که بیشتر جوانان را در خود غرق ساخته به آینده یک مملکت صدمه رسانده و مصونیت اجتماعی را در آن مرز و بوم متزلزل میسازد. این پدیده از دو واژه فساد و اخلاق ترکیب شده است که از شاخص های فساد شمرده شده و باعث بد بختی و عقب مانی در یک جامعه انسانی میگردد.

آخرین ویدیو ها

Bahar Media  SayahOnline

ورود به سایت